Koliba Kamzík v Starom Smokovci

Koliba Kamzík je tradičná slovenská reštaurácia v Starom Smokovci.

Svojím štýlovým ľudovým zariadením, prvotriednou obsluhou a predovšetkým kvalitnou gastronómiou, ktorá kombinuje pravú domácu slovenskú kuchyňu s modernými chuťami z celého sveta, patrí už celé roky k najlepším reštauráciám vo Vysokých Tatrách.

Či už hľadáte miesto pre rodinný obed, romantickú večeru, súkromnú oslavu či firemné posedenie, Koliba Kamzík je tu pre Vás! Ponúkame Vám príjemné posedenie v duchu slovenských tradícií, srdečnej pohostinnosti a profesionálnych služieb. Na svoje si tu prídu milovníci tradičnej kuchyne - bryndzových halušiek, strapačiek či zemiakových šúľancov ... ale aj nadšenci novodobých steakov, čerstvých grilovaných rýb a  vegetariánskych šalátov. Nezabudli sme samozrejme ani na najmenších hostí, ktorý si môžu vychutnať detské porcie v plne vybavenom detskom kútiku!

Každý piatok a sobotu od 18.00 do 21.00 hod dotvára príjemnú atmosféru živá kapela, ktorá privádza naspäť k životu slovenský folklór. 

Vnútorná kapacita Koliby Kamzík je do 80 miest. V teplých mesiacoch Vás radi privítame aj na našej vonkajšej terase s kapacitou do 80 miest.

Všetky vnútorné aj vonkajšie priestory reštaurácie Koliba Kamzík sú nefajčiarske.

Tešíme sa na Vás!

Otvorené denne
Pondelok - Nedeľa11:00 - 22:00

Najlepšie darčeky sú v podobe zážitkov! Venujte špeciálny darčekový poukaz na konzumáciu jedla do obľúbenej slovenskej reštaurácie Koliba Kamzík v Starom Smokovci.

Pekáreň v Kolibe Kamzík

Pamätáte si plnené buchty, ktoré robievali naše babky, keď sme boli malí? Alebo úžasné mäkkučké moravské koláče? Kedy ste jedli naposledy pravú domácu ťahanú štrúdľu?

Áno, aj my sme ich milovali. Preto sme začiatkom júna 2019 otvorili v priestoroch reštaurácie Koliba Kamzík v Starom Smokovci úplne novú domácu pekáreň!

Nenechajte si ujsť práve domáce moravské koláče, obľúbené osie hniezda alebo klasiku v podobe koláčov s mrveničkou. Neopomenuli sme samozrejme ani tradičné chleby či zbožňované slovenské pagáče!

Keďže v jednej z najobľúbenejších reštaurácii v Tatrách kladieme dôraz nie len na čerstvosť a kvalitu, ale aj na domácu výrobu, náš tím skúsených pekárov a pekáriek pripravuje napríklad aj bryndzové pirohy, ktoré sú stálicami jedálneho lístka Koliby Kamzík. Výrobky jedinečnej pekárne v Starom Smokovci sú taktiež servírované ako prílohy k nejednému pokrmu Koliby Kamzík. 

Pekáreň Koliba Kamzík - Vždy domáce, vždy čerstvé!

Sme tu pre vás denne od 11.00 hod do 22.00 hod.

Pekáreň v Kolibe Kamzík

Slovensko na tanieri

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, ako chutí Slovensko? Čo Vám príde na rozum, keď máte predstaviť našu kuchyňu cudzincom?

Každá krajina sveta sa pýši nejakým tradičným pokrmom alebo si štáty minimálne s určitými jedlami spájame. Tak, ako k Maďarsku nerozlučne patria somlói halušky či halászlé .... tak ako nikto neodmietne viedenský "šnicel" ... asi nikto z nás neopovrhne vepřo knedlo zelo pri návšteve našich susedov. Tradičná kuchyňa jednoducho patrí k obrazu krajiny aj tradičných reštaurácií.

Ale čo Slovensko? Predstavovať bryndzové halušky? Alebo radšej pirohy so smotanou? Koliba Kamzík v Starom Smokovci vyriešila dilemu za Vás! Zoznámte sa s originálnym Kamzík tanierom! Servírujeme Vám pravé domáce pirohy so smotanou, nestarnúce bryndzové halušky a, samozrejme, strapačky s klobáskou a kyslou kapustou

Tak chutí Slovensko!

Slovensko na tanieri

Akcie a oslavy

Plánujete rodinnú oslavu, koncoročné stretnutie, firemné posedenie či oslavu promócií? Hľadáte priestory pre dokonalé krstiny, oslavy prvého svätého prijímania, birmovky či výročia? So všetkým Vám radi pomôžeme! 

Reštaurácia Koliba Kamzík v Starom Smokovci disponuje útulným salónikom s kapacitou do 20 osôb, ktorý je ako stvorený pre súkromné uzavreté spoločnosti. Vychutnajte si výnimočné okamihy v neopakovateľnej atmosfére tradičnej slovenskej koliby s prvotriednym servisom a poctivou domácou kuchyňou. S výberom jedla Vám budeme veľmi radi asistovať, či už máte špecifické intolerancie alebo iné špeciálne požiadavky.

Nezabúdajte, že Koliba Kamzík nie je iba miesto kulinárskych snov, ale aj obľúbeným ubytovaním značky Aplend v Starom Smokovci. V prípade potreby je Vám k dispozícii ubytovanie v priestranných štúdiách a komfortných apartmánoch.

Garantujeme Vám profesionálny prístup, ústretovosť a krásne spomienky!

Zabudnite na stres z plánovania akcií. Všetko zariadime za Vás!

rezervovať
Akcie a oslavy

Darujte zážitok!

Darčeková poukážka 10 €
Darčeková poukážka 10 €
10.00 €
Darčeková poukážka 20 €
Darčeková poukážka 20 €
20.00 €
Originálna látková taška
Originálna látková taška
7.90 €
Unikátne dámske / pánske tričko
Unikátne dámske / pánske tričko
15.50 €
Pri objednávke je k cene tovaru / poukážky pripočítaný poplatok Slovenskej pošty.

Prečítajte si

Tradičné zemiakové lokše
Tradičné zemiakové lokše

Kačacie hody vrcholia a s nimi aj séria odtajnených receptov, ktorými prinášame hody Koliby Kamzík ku Vám domov. Posledným odtajneným receptom budú tento mesiac pravé domáce zemiakové lokše s jedinečným tipom od šéfkuchára!

24.10.2019
otvoriť
článok
Karlovarské žemľové knedle
Karlovarské žemľové knedle

Séria odtajnených receptov pokračuje! K lákavým konfitovaným kačacím stehnám sa priam dokonale hodí pravá karlovarská žemľová knedľa. Postup je opäť nenáročný a výsledok na nezaplatenie! Varte spolu s nami.

30.09.2019
otvoriť
článok
VŠETKY ČLÁNKY

Navštívte nás

Koliba Kamzík
Starý Smokovec 8
062 01 Vysoké Tatry

GOOGLE MAPA
Prevádzkovateľ:
APLEND, s. r. o.
Viliama Žingora 66
036 01 Martin, Slovensko
Otvorené denne
Pondelok - Nedeľa11:00 - 22:00

Radi by ste si rezervovali stôl, usporiadali súkromnú oslavu alebo potrebujete pomôcť s navigáciou do reštaurácie Koliba Kamzík? Neváhajte nás kontaktovať!

 

Reštaurácia Koliba Kamzík: +421 902 244 111
E-mail: koliba@kamzik.sk

 

Facebook: @KolibaKamzik
Instagram: @kolibakamzik