Koliba Kamzík Vám ponúka príjemné posedenie v štýlovom a útulnom zariadení, v duchu slovenskej tradície, srdečnej pohostinnosti a tónov slovenskej ľudovej muziky. Náš tím kuchárov pre Vás pripraví chutné špeciality a tradičné domáce jedlá, ktoré rozvoniavajú celou kolibou. S prvými jarnými lúčmi si môžete vychutnať čerstvý tatranský vzduch a dobré pivko na terase. Na najmenších sme nezabudli, detský kútik sme im vo vnútri koliby zariadili.


Kapacita
Vnútorná kapacita Koliby je 82 miest.
Vonkajšia terasa má 78 miest.

Celá reštaurácia ako aj terasa sú nefajčiarske.

Otvorené denne
11.00 - 22.00 hod.

Hľadáte zaujímavý darček pre svojho partnera / partnerku? Čo tak darovať mu darčekovú poukážku na večeru v Kolibe Kamzík, ktorú vyhotovíme podľa Vašich predstáv.

Pekáreň v Kolibe Kamzík

V priestoroch obľúbenej Koliby Kamzík sa začiatkom júla otvorila nová PEKÁREŇ!

Sladké moravské koláčiky, slané osie hniezda, čerstvý chlebík a ešte oveľa viac! Objavte čaro poctivých domácich chutí ako od babičky!

Vždy domáce, vždy čerstvé

Otvorené denne od 11:00 do 19:00

Ochutnajte Kamzík tanier

Ochutnajte najväčšiu špecialitu Koliby Kamzík vo Vysokých Tatrách!

Kamzík tanier pozostáva z bryndzových halušiek, bryndzových pirôh, strapačiek, pečenej klobásky a určite zasýti každého z nás.

Oslavy

Hľadáte priestory na firemné stretnutie, rodinnú oslavu, výročie alebo malú svadbu? Salónik na Kolibe Kamzík je pre vás to pravé miesto. V neopakovateľnej atmosfére tradičného Slovenského vidieka tu môže stráviť nezabudnuteľne chvíle približne 15 ľudí. K tomu samozrejme patrí aj naša skvelá domáca kuchyňa, kde vám pripravíme tie najlepšie dobroty podľa vašich požiadaviek. 

Veľkou výhodou je aj možnosť ubytovania v apartmánoch alebo štúdiách zariadených rovnakým vidieckym štýlom.

Štýlové darčeky pre vás

Darčeková poukážka 10 €
10.00 €
Darčeková poukážka 20 €
20.00 €
Darčeky je možné objednávať len na územi SR.

Prečítajte si

Tradičné zemiakové lokše

Kačacie hody vrcholia a s nimi aj séria odtajnených receptov, ktorými prinášame hody Koliby Kamzík ku Vám domov. Posledným odtajneným receptom budú tento mesiac pravé domáce zemiakové lokše s jedinečným tipom od šéfkuchára!

24.10.2019
otvoriť
článok
Karlovarské žemľové knedle

Séria odtajnených receptov pokračuje! K lákavým konfitovaným kačacím stehnám sa priam dokonale hodí pravá karlovarská žemľová knedľa. Postup je opäť nenáročný a výsledok na nezaplatenie! Varte spolu s nami.

30.09.2019
otvoriť
článok
VŠETKY ČLÁNKY

Navštívte nás

Koliba Kamzík
Starý Smokovec 8
062 01 Vysoké Tatry

GOOGLE MAPA
Prevádzkovateľ:
APLEND, s. r. o.
Viliama Žingora 66
036 01 Martin, Slovensko
Otvorené denne
11.00 - 22.00 hod.

Reštaurácia Koliba Kamzík: +421 902 244 111
E-mail: koliba@kamzik.sk